Tide Test (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: File
ro: Fișier

en: Link
ro: Legătură

en: Off
ro: Oprit

en: Topic
ro: Subiect

en: Reference
ro: Referință
