Tide Test (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Off
sk: Vypnúť

en: Media
sk: Médiá

en: Topic
sk: Téma

en: Reference
sk: Referencia
