Tide Test (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: File
vi: Tập tin

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Link
vi: Liên kết

en: Off
vi: Tắt

en: Media
vi: Phương tiện

en: Topic
vi: Chủ đề
