Tide Webform (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Heading
nl: Koptekst

en: Advanced elements
nl: Geavanceerde elementen

en: Privacy statement
nl: Privacyverklaring
