Tide Webform (8.x-2.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: More
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Preview
fil: Masdan muna
