Tide Webform (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: More
af: Meer

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Preview
af: Voorskou

en: Normal
af: Normaal
