Tide Webform (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: More
ar: المزيد

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Preview
ar: معاينة

en: Off
ar: إيقاف

en: Heading
ar: الترويسة

en: Normal
ar: طبيعي

en: Start
ar: البداية

en: Complete
ar: تام

en: Next Page >
ar: التالي >

en: < Previous Page
ar: < السابق

en: Wide
ar: واسع
