Tide Webform (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: More
ast: Más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever

en: Heading
ast: Encabezáu
