Tide Webform (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: More
az: Daha çox

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Preview
az: Önizləmə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Heading
az: Başlıq
