Tide Webform (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: More
be: Болей

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Heading
be: Загаловак

en: Normal
be: Нармальны

en: Start
be: Пачатак

en: Next Page >
be: Наступная старонка

en: < Previous Page
be: Папярэдняя старонка

en: Wide
be: Шырокі

en: Narrow
be: Вузкі
