Tide Webform (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Off
bg: Изключи
