Tide Webform (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང
