Tide Webform (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: More
ca: Més

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Off
ca: Inactiu

en: Heading
ca: Capçalera

en: Start
ca: Inici

en: Complete
ca: Finalitza

en: Next Page >
ca: Pàgina següent >

en: < Previous Page
ca: < Pàgina anterior

en: < Previous
ca: < Anterior

en: Save Draft
ca: Desa l'esborrany

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
ca: Enviament desat. Podeu tornar al formulari més endavant i aquest restaurarà els valors actuals.

en: Wide
ca: Ample

en: Narrow
ca: Estret

en: Back to form
ca: Torna al formulari

en: No more submissions are permitted.
ca: No es permeten més enviaments.

en: Webform submission from: [webform_submission:source-entity]
ca: Enviament del Webform de: [webform_submission:source-entity]

en: {Empty}
ca: {Buit}
