Tide Webform (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: More
cs: Více

en: On
cs: Zapnuto

en: Preview
cs: Náhled

en: Off
cs: Vypnuto

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Normal
cs: Normální

en: Start
cs: Začátek

en: Complete
cs: Dokončit

en: Next Page >
cs: Další strana >

en: < Previous Page
cs: < Předchozí strana

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
cs: Odeslání uloženo. K tomuto formuláři se můžete vrátit později, což vám obnoví aktuální hodnoty.

en: Wide
cs: Široký

en: Narrow
cs: Úzký
