Tide Webform (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Content
cy: Cynnwys

en: More
cy: Mwy

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Start
cy: Dechrau

en: Next Page >
cy: Tudalen Nesaf >

en: < Previous Page
cy: < Tudalen blaenorol
