Tide Webform (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: More
da: Mere

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Preview
da: Gennemse

en: Off
da: Afbrudt

en: Heading
da: Overskrift

en: Complete
da: Komplet

en: Next Page >
da: Næste side >

en: < Previous Page
da: < Forrige side

en: < Previous
da: < Tidligere

en: Save Draft
da: Gem kladde

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
da: Formular gemt. Du kan vende tilbage senere og gendanne standardværdierne.

en: Wide
da: Bred

en: Narrow
da: Smal

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer
