Tide Webform (8.x-2.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།
