Tide Webform (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: More
el: Περισσότερα

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Off
el: Κλειστό

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Normal
el: Κανονικό

en: Start
el: Αρχή

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Next Page >
el: Επόμενη σελίδα >

en: < Previous Page
el: < Προηγούμενη σελίδα

en: Wide
el: Πλατύ

en: Narrow
el: Στενό
