Tide Webform (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: More
eo: Pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Off
eo: Malŝaltita
