Tide Webform (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: More
et: Veel

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Preview
et: Eelvaade

en: Off
et: Väljas

en: Heading
et: Pealkiri

en: Normal
et: Tavaline

en: Start
et: Algus

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Wide
et: Lai

en: Narrow
et: Kitsas
