Tide Webform (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: More
gu: વધુ

en: On
gu: ચાલુ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Normal
gu: સામાન્ય
