Tide Webform (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: More
he: עוד

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Off
he: כבוי

en: Heading
he: כותרת

en: Normal
he: נורמלי

en: Start
he: התחלה

en: Complete
he: השלמה

en: Next Page >
he: דף הבא >

en: < Previous Page
he: < דף קודם

en: Wide
he: רחב

en: Narrow
he: צר
