Tide Webform (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Content
hi: सामग्री

en: More
hi: अधिक

en: On
hi: चालू

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Off
hi: बंद

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Normal
hi: सामान्य

en: Start
hi: शुरू

en: Wide
hi: चौड़ा

en: Narrow
hi: संकीर्ण

en: {Empty}
hi: {खाली}
