Tide Webform (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: More
hr: Više

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Preview
hr: Pregled

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Normal
hr: Normalno

en: Start
hr: Početak

en: Narrow
hr: Usko
