Tide Webform (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: More
id: Selengkapnya

en: On
id: Pada

en: Preview
id: Pratinjau

en: Off
id: Matikan

en: Heading
id: Judul

en: Start
id: Mulai

en: Complete
id: Selesai

en: Wide
id: Lebar

en: Narrow
id: Sempit
