Tide Webform (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: More
is: Meira

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Preview
is: Forskoða

en: Off
is: Af

en: Start
is: Hefst

en: Complete
is: Lokið

en: < Previous Page
is: < Fyrri síða

en: < Previous
is: < Fyrri

en: Access Denied.
is: Aðgangi hafnað.
