Tide Webform (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Content
it: Contenuto

en: More
it: Altro

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Preview
it: Anteprima

en: Off
it: Spento

en: Heading
it: Intestazione

en: Normal
it: Normale

en: Start
it: Inizio

en: Complete
it: Completo

en: Next Page >
it: Pagina seguente >

en: < Previous Page
it: < Pagina precedente

en: < Previous
it: < Precedente

en: Save Draft
it: Salva bozza

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
it: Inserimento salvato. Puoi tornare al form più tardi i valori attualmente inseriti saranno recuperati.

en: Wide
it: Largo

en: Narrow
it: Stretto
