Tide Webform (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: More
jv: Lengkapé

en: Reset
jv: Baléknā

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Heading
jv: Irahan
