Tide Webform (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: More
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Off
ka: გამორთვა
