Tide Webform (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: More
kk: Толығырақ...

en: Reset
kk: Ысыру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
