Tide Webform (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: More
km: បន្ថែម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Heading
km: ក្បាល
