Tide Webform (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Save Draft
kn: ಡ್ರಾಫ್ಟ್‍ ಆಗಿ ಉಳಿಸು(_D)
