Tide Webform (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: More
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Preview
ku: پێشبینی
