Tide Webform (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: More
lt: Daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Off
lt: Išjungta

en: Heading
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Start
lt: Pradžia

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Wide
lt: Platus

en: Narrow
lt: Siauras

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai

en: New submission added to [webform:title].
lt: Rezultatai išsaugoti [webform:title].

en: This form has not yet been opened to submissions.
lt: Šios formos dar negalima pateikti.
