Tide Webform (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: More
lv: Vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Normal
lv: Normāls

en: Start
lv: Sākt

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Wide
lv: Plats

en: Narrow
lv: Šaurs
