Tide Webform (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: More
mr: अधिक

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Off
mr: बंद

en: Normal
mr: साधारण
