Tide Webform (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: More
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Normal
my: ပုံမှန်
