Tide Webform (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: More
nn: Meir

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Off
nn: Av

en: Start
nn: Byrjar
