Tide Webform (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: More
oc: Mai

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Off
oc: Desactivat

en: Heading
oc: Entèsta
