Tide Webform (8.x-2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: More
os: Ноджы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
