Tide Webform (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: More
pl: Więcej

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Off
pl: Wyłączony

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Normal
pl: Zwykły

en: Start
pl: Początek

en: Complete
pl: Zakończone

en: Next Page >
pl: Następna strona >

en: < Previous Page
pl: < Poprzednia strona

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
pl: Zgłoszenie zapisane. Możesz wrócić do tego formularza później, a wpisane wartości zostaną zapamiętane.

en: Wide
pl: Szeroki

en: Narrow
pl: Wąskie
