Tide Webform (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: More
fa: بیشتر

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: اعاده

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Off
fa: خاموش

en: Heading
fa: عنوان

en: Wide
fa: پهن

en: Narrow
fa: باریک
