Tide Webform (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: More
ps: نور

en: Preview
ps: مخليد
