Tide Webform (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: More
ro: Mai multe

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Off
ro: Oprit

en: Complete
ro: Finalizat

en: Wide
ro: Larg

en: Narrow
ro: Îngust
