Tide Webform (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: More
sk: Viac

en: On
sk: Zapnúť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Off
sk: Vypnúť

en: Heading
sk: Nadpis

en: Normal
sk: Normálny

en: Start
sk: Štart

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Next Page >
sk: nasledujúca stránka >

en: < Previous Page
sk: < predchádzajúca stránka

en: Wide
sk: Široký

en: Narrow
sk: Úzky
