Tide Webform (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: More
sl: Več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Preview
sl: Predogled

en: Heading
sl: Naslavljanje
