Tide Webform (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: More
sr: Више

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Wide
sr: Широко

en: Narrow
sr: Уско
