Tide Webform (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: More
sv: Mer

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Off
sv: Av

en: Heading
sv: Rubrik

en: Start
sv: Från

en: Complete
sv: Slutförd

en: Next Page >
sv: Nästa sida >

en: < Previous Page
sv: < Föregående sida

en: < Previous
sv: < Föregående

en: Save Draft
sv: Spara utkast

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
sv: Formulär sparat. Du kan återvända till detta formulär senare och fortsätta inmatningen.

en: Wide
sv: Bred

en: Narrow
sv: Smal

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
