Tide Webform (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: More
ta: மேலும்

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Wide
ta: அகலமான

en: Narrow
ta: குறுகிய
