Tide Webform (8.x-2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: More
te: మరిన్ని

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Normal
te: సాధారణ
